Satışı Tamamlanan Projeler

Proje Detayları

  • Proje Kültür Mh. Projemiz
  • Konum Düzce / MERKEZ
  • Durumu Satışı Tamamlanan Projeler
  • Oda Seçenekleri 2+1/3+1 DAİRELER

Proje Özellikleri

Genel Bilgiler

DAİRELERİMİZ SAHİPLERİNE ANAHTAR TESLİM OLARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.


Sosyal İmkanlar

YENİ AÇILAN ÇEVRE YOLUNA SADECE BİR DAKİKALIK UZAKLIKTA... ÇARŞI MERKEZ, VE İHTİYACINIZ OLAN HER TÜRLÜ İMKAN AYAGINIZ ALTINDA....


Güvenlik ve Teknoloji

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ VE GAZ KAÇAGI ALARM SİSTEMİ.

Teknik Şartname

KÜLTÜR PROJESİNİN TASARIM HESAPLARINDA TSE VE 2007 DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYULMASININ YANISIRA ZEMİN ETÜDÜ VE ARAZİNİN YER ALTI TOMOĞRAFİSİ ÇIKARILIP, TEMELLERE RADYAL OLARAK OTURTTURULACAKTIR. 

DAİRE İÇLERİNDE TELEFON, UYDU, YEREL YAYIN, DİJİTÜRK HER DAİREMİZDE TSE_İSO MARKA OLARAK SANTRELİMİZLE ÜÇ ODADA KULLANILABİLECEKTİR. DAİRE İÇİNDE KULLANILACAK ELEKTRİK KABLOSU TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. BANYO DOLABI, LAVABO DOLABI VE GÖVDELER KAPAKLARA UYGUN OLARAK DİZAYN EDİLECEKTİR. ARMATÜRLER, DUŞAKABİN, BANYO KÜVETLERİ TSE_İSO BELGELİ BİR MARKA KULLANILACAKTIR. MUTFAK CİHAZLARI, DAVLUNMAZVE SET ÜSTÜ OCAK TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. MUTFAK DOLABI MDF GÖVDELİ ÜST VE ALT DOLAP MODELE UYGUN OLACAKTIR. EVYE VE EVYE BATARYASI YİNE TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. PİMAPENLER AHŞAP DESENLİ TSE BELGELİ OLACAKTIR. PETEKLER TSE BELGELİ BİR MARKA OLACAKTIR. PARKE RENKLERİ MÜŞTERİ İSTEGİNE GÖRE  KULLANILACAKTIR.. ÇEVRE DÜZENLEMESİ BİNANIN ETRAFINDAKİ YER KONUMUNA GÖRE DİZAYN EDİLECEKTİR.

Proje Haritası

DÜZCE POSTASI ARKASI
Diğer Satışı Tamamlanan Projeler

Kardeniz İnşaat 2010 - 2015

Site Creation & Technology by Serbay Interactive